Główny sponsor:

Miasto
Ząbki

Aktualności

REMIS W PIĄTEK, 13-TEGO

REMIS W PIĄTEK, 13-TEGO

ZĄBKI, 13.10.2017 Mecz inaugurujący 11 kolejkę IV ligi grupy północnej, w którym rywalem ząbkowskiego Dolcanu był MKS Przasnysz, zakończył się remisem 1:1. Do przerwy prowadzili goście po kuriozalnej bramce Michała Pragacza, po przerwie wyrównał efektownym lobem Patryk Kozierkiewicz. Mecz podobnie jak dwie poprzednie potyczki tych drużyn, które miały miejsce w poprzednim sezonie nie miał zdecydowanego faworyta przed jego rozpoczęciem, a remis jak sądzę nie krzywdzi żadnej z drużyn.

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 11 kolejką

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 11 kolejką

Na najbliższy weekend 13-15 października zaplanowano rozegranie spotkań 11 kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Zacznie się wszystko w Ząbkach, gdzie już w piątek o godzinie 18.30 Dolcan zmierzy się z MKS-em Przasnysz, zakończy natomiast w Płocku i Siedlcach, gdzie w niedzielę o godzinie 11.00 swoje mecze rozegrają rezerwy ekstraklasowej Wisły z Mazurem Gostynin oraz Pogoń II z Błękitnymi Raciąż.

KOLEJNE LIGOWE ZWYCIĘSTWO

KOLEJNE LIGOWE ZWYCIĘSTWO

WARSZAWA, 07.10.2017 Mecz wyjazdowy, rozegrany w ramach 10 kolejki IV ligi grupy północnej, w którym Dolcan rywalizował ze stołecznym Drukarzem zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:0.

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 10 kolejką

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 10 kolejką

Na najbliższą sobotę, 7 października zostały zaplanowane wszystkie spotkania 10 kolejka IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Drużynę Dolcanu po środowym zwycięstwie 6:3 z Mazurem Radzymin w ćwierćfinale Pucharu Polski w okręgu warszawskim, czeka wyjazdowy mecz z Drukarzem Warszawa, który zostanie rozegrany na terenie Parku Skaryszewskiego (dokładny adres obiektu: Al. Zieleniecka 2) o godzinie 11.00.


PUCHAROWE EMOCJE

PUCHAROWE EMOCJE

W godzinach popołudniowych na boisku w Radzyminie rozgrywaliśmy kolejny mecz rozgrywek o Puchar MZPN.  Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami tu nie ma  znaczenia kto gra w jakiej lidze liczy się końcowy wynik.

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 1/4 finału w okręgu warszawskim

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 1/4 finału w okręgu warszawskim

Na najbliższą środę, 4 października zaplanowano rozegranie wszystkich spotkań ćwierćfinałowych w ramach Pucharu Polski w okręgu warszawskim. Drużynie Dolcanu po wyeliminowaniu na wcześniejszym etapie rywalizacji Agape Białołęka oraz Sparty Jazgarzew przyjdzie zmierzyć się na stadionie w Radzyminie, zlokalizowanym przy ul. Wołomińskiej 3, o godzinie 15.30, z występującym w A-klasie Mazurem.

DERBOWE ZWYCIĘSTWO

DERBOWE ZWYCIĘSTWO

ZĄBKI, 30.09.2017 Mecz derbowy powiatu wołomińskiego rozegrany w ramach 9 kolejki IV ligi grupy północnej, w którym rywalem Dolcanu był Huragan, zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:0.

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 9 kolejką

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 9 kolejką

Na najbliższą sobotę 30 września zaplanowano rozegranie większości spotkań 9 kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Jedyny mecz niedzielny odbędzie się w Siedlcach, gdzie o godzinie 15.00 rezerwy pierwszoligowej Pogoni podejmować będą drużynę MKS-u Przasnysz.

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO W PUCHARZE

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO W PUCHARZE

W godzinach wieczornych na boisku w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21 podejmowaliśmy czwarty zespół IV ligowej tabeli grupa południowa.

PIŁKA TO PROSTA GRA  – przed V rundą PP w okręgu warszawskim

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed V rundą PP w okręgu warszawskim

Na najbliższą środę, 27 września zostały zaplanowane wszystkie spotkania 1/8 Pucharu Polski w okręgu warszawskim. Drużyna Dolcanu o godzinie 19.30, na sztucznej nawierzchni bocznego boiska w Ząbkach, zmierzy się z występującą w grupie południowej IV ligi, drużyną Sparty Jazgarzew.