Akademia MKS Dolcan Ząbki w połączeniu z Akademią Piłka Żaka  cały czas szybko i prężnie się  rozwija.

W naszym klubie trenuje już ponad 585 młodych piłkarzy.

Podsumowanie rundy jesiennej (Film)

Mamy przyjemność zaprezentować Wam materiał filmowy, podsumowujący rundę jesienną.

Koniec pucharowej przygody

ZĄBKI, 18.11.2017 Pólfinałowy mecz Pucharu Polski MZPN okręgu warszawskiego, w którym rywalem ząbkowskiego Dolcanu był Mazur Karczew zakończył się porażką naszej drużyny 1:2 i odpadnięciem z dalszej fazy rozgrywek. Gola dla ząbkowian strzelił kilka minut przed przerwą Konrad Cichowski, natomiast zwycięstwo przyjezdnym swoimi trafieniami zapewnili Patryk Dąbkowski oraz Marcin Raszka.

PIŁKA TO PROSTA GRA  – przed półfinałem PP w okręgu warszawskim

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed półfinałem PP w okręgu warszawskim

W najbliższą sobotę 18 listopada o godzinie 12.00 na stadionie w Ząbkach zostanie rozegrany jedyny mecz półfinałowy Pucharu Polski w okręgu warszawskim, w którym przeciwnikiem Dolcanu będzie występujący w grupie południowej IV ligi Mazur Karczew.

BICIE GŁOWĄ W MUR

ZĄBKI, 11.11.2017 Spotkanie ostatniej jesiennej kolejki IV ligi grupy północnej, w którym rywalem ząbkowskiego Dolcanu była drużyna Błękitnych Raciąż zakończyło się remisem 1:1. Gola dla przyjezdnych strzelił po przechwycie w środkowej strefie boiska i indywidualnej akcji Dawid Klepczyński, wyrównał dziesięć minut po przerwie Konrad Cichowski, po prostopadłym podaniu Krystiana Lewandowskiego.

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 15 kolejką

Tegoroczny Dzień Narodowego Święta Niepodległości zostanie w grupie północnej mazowieckiej IV ligi uczczony na sposób sportowy. Właśnie na 11 listopada zostało zaplanowane rozegranie wszystkich spotkań 15 kolejki, która będzie stanowić zarazem kres jesiennych zmagań ligowych. Dolcan o godzinie 11.00 na stadionie w Ząbkach zagra z przedostatnią drużyną tabeli - Błękitnymi Raciąż.

KOMPLET PUNKTÓW I AWANS W TABELI

MIŃSK MAZOWIECKI, 04.11.2017 Wyjazdowe spotkanie 14 kolejki IV ligi grupy północnej, w którym rywalem Dolcanu była drużyna mińskiej Mazovii, zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:0. Trafienia dla ząbkowian zaliczyli kolejno Konrad Cichowski, Daniel Nawrocki oraz Dariusz Dadacz, który skierował do bramki piłkę odbitą przez bramkarza po rzucie wolnym egzekwowanym przez Marcina Stańczyka.

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 14 kolejką

Na najbliższy weekend 4-5 listopada zaplanowano rozegranie 14 kolejki spotkań IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Ząbkowska drużyna swój mecz rozegra w sobotę o godzinie 13.00 w Mińsku Mazowieckim, a przeciwnikiem będzie aktualny wicelider rozgrywek -Mazovia.

CENNE ZWYCIĘSTWO Z POGONIĄ

ZĄBKI, 28.10.2017 Spotkanie 13 kolejki IV ligi grupy północnej, w którym rywalem ząbkowskiego Dolcanu były rezerwy pierwszoligowej siedleckiej Pogoni, zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 4:2. Trzy trafienia dla ząbkowian zaliczył jeden z najskuteczniejszych snajperów rozgrywek IV ligi w poprzednim sezonie Konrad Cichowski, jedno było dziełem Piotra Ceranki, który pokonał własnego bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosza Wybrańca. Dla gości bramki strzelili Paweł Marchel oraz Michał Panufnik.

PIŁKA TO PROSTA GRA – przed 13 kolejką

Na najbliższy weekend 28-29 października zaplanowano rozegranie 13 kolejki spotkań IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Ząbkowska drużyna w najbliższą sobotę o godzinie 13.00 na naszym stadionie rozegra mecz z wiceliderem rozgrywek Pogonią II Siedlce.