Główny sponsor:

Miasto
Ząbki

Aktualności

ZĄBKOVIA Ząbki - KS Raszyn

ZĄBKOVIA Ząbki - KS Raszyn

15.02.2019 r na boisku w Ząbkach przy  ul. Słowackiego 21 rozegraliśmy kolejny sparing tym razem z KS Raszyn (IV).

ZĄBKOVIA Ząbki - UNIA Warszawa

ZĄBKOVIA Ząbki - UNIA Warszawa

09.02.2019 r na boisku w Ząbkach przy  ul. Słowackiego 21 rozegraliśmy kolejny sparing tym razem z UNIĄ Warszawa (LO)

Program Certyfikacji szkółek piłkarskich.

Program Certyfikacji szkółek piłkarskich.

Szanowni Państwo

Ze względu na reprezentowany poziom organizacyjny, szkoleniowy i infrastrukturalny zostaliśmy wytypowani przez Polski Związek Piłki Nożnej do udziału w projekcie Program Certyfikacji szkółek piłkarskich. To wielkie wyzwanie i niepowtarzalna szansa dla nas wszystkich na podniesienie poziomu szkolenia.

LEGIA II Warszawa - ZĄBKOVIA Ząbki

LEGIA II Warszawa - ZĄBKOVIA Ząbki

02.02.2019 r na boisku przy  ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie rozegraliśmy kolejny sparing tym razem z III ligową Legią II Warszawa.

KS URSUS - ZĄBKOVIA Ząbki

KS URSUS - ZĄBKOVIA Ząbki

26.01.2019 r na boisku przy  ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 3  rozegraliśmy kolejny sparing tym razem z III ligowym URSUSEM.

Ząbkovia Ząbki - Legia Warszawa CLJ U-18

Ząbkovia Ząbki - Legia Warszawa CLJ U-18

W kolejną sobotę 19.01.2019 r na boisku przy ul. Łazienkowskiej rozegraliśmy kolejny sparing tym razem z zespołem Centralnej Ligi Juniorów U - 18 Legia Warszawa.

Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 3 - 3.

Ząbkovia Ząbki - ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki

Ząbkovia Ząbki - ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki

12.01.2019 sobota rozegraliśmy pierwszy mecz sparingowy z III ligowym zespołem ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki zakończony wynikiem 4 - 3 dla gości z Nowego Dworu.

ZAMIAST GWIAZDKOWEGO PREZENTU

ZAMIAST GWIAZDKOWEGO PREZENTU

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia u niemal każdego z nas wyglądają podobnie. Z wypiekami na twarzy biegamy po sklepach szukając wymarzonych prezentów dla bliskich, przygotowujemy tony jedzenia, nie zapominając oczywiście o kupnie popitki i robimy nieco  gruntowniejsze porządki. Właśnie w ramach porządkowania mojej przepaścistej szuflady ze szpargałami ponownie natknąłem się na znaleziony jakiś czas temu rękopis nieznanego kronikarza. Pamiętacie może, że pierwszy fragment „Dziejów królestwa Tiki-Taka” został upubliczniony pod koniec kwietnia, pod zupełnie nic nie znaczącym tytułem „ZAMIAST RELACJI Z MECZU”. Składając najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności zamiast gwiazdkowego prezentu przekazuję do publikacji kolejny fragment kroniki. Tym razem ze strony 289.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

SUBIEKTYWNE PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

SUBIEKTYWNE PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

Trudno nie zauważyć, że runda jesienna IV-ligowych zmagań na Mazowszu dobiegła końca. Cykl jakim w jej trakcie pracowałem, niestety nie sprzyjał refleksji. W czwartek zapowiedź nadchodzącej kolejki, w niedzielny poranek relacja z meczu ligowego i… od nowa, zapowiedź, relacja, zupełnie jak w na taśmie w fabryce śrubek. Wiem, że nie powinienem narzekać, bo po pierwsze praca na świeżym powietrzu – w domyśle zdrowa, po drugie dająca możliwość poznania nowych ludzi, którzy podzielają moje zainteresowania – w domyśle wymusza konieczność stałego rozwoju i uzupełniania braków wiedzy, po trzecie zaś i najważniejsze kształtuje charakter, co akurat w moim konkretnym przypadku, też ma niebagatelne znaczenie. Ewidentny jednak brak czasu i potrzeba nabrania odrobiny dystansu do tego, co miałem okazję przez nieco ponad trzy miesiące w wykonaniu naszej drużyny obserwować sprawiły, że podsumowanie pojawia się dopiero teraz, a nie bezpośrednio po zakończeniu rundy.