Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Mecz kontrolny z POGOŃ Grodzisk
Mecz kontrolny z POGOŃ Grodzisk

Mecz kontrolny z POGOŃ Grodzisk

24.02.2018 DOLCAN Arena

W pięknej zimowej scenerii zawodnicy naszego pierwszego zespołu rozegrali kolejny kontrolny mecz. Tym razem rywalem był niedoszły III ligowiec (przegrana w barażach z VICTORIĄ Sulejówek) POGOŃ Grodzisk.

Nasi zawodnicy od początku narzucili swój styl gry, który pozwolił osiągnąć przewagę czego efektem były bramki strzelone przez Piotra Augustyniaka, który dwukrotnie przytomnie zachował się w polu karnym rywali celnie strzelając na bramkę naszych rywali. Kolejna trzecia bramka w pierwszej połowie to akcja Andrija Rohozina zakończona celnym strzałem i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla DOLCANU nie pozostawiając złudzeń kto w dniu dzisiejszym jest lepszym zespołem.

Druga połowa to potwierdzenie dominacji naszego zespołu na boisku w pojedynku z POGONIĄ Grodzisk. Mecz zakończył się naszą wygraną a przed nami kolejne spotkania kontrolne z Marcovią Marki (LO) środa 19.00 oraz z URSUSEM Warszawa (III liga) w sobotę o godz. 11.00.


DOLCAN Ząbki - POGOŃ Grodzisk (IV liga)  3 - 0


Bramki: Augustyniak 5', Augustynia 22', Rohozin 37'


Skład DOLCAN Ząbki:

Krzyżewski (46' Matracki)- Wybraniec (60' Ofmański), Dadacz, Augustyniak, Więczek, (46' Szulakowski), Rohozin (46'Balcer), Bella (60' Jaroszewski),Lewandowski (46' Nawrocki) , Barzyc (60' Testowany), Cichowski (46'Kozierkiewicz), Szeliga (46' Kozik).