Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Sparing DOLCAN Ząbki – MAZUR Karczew (IV liga)
Sparing DOLCAN Ząbki – MAZUR Karczew (IV liga)

Sparing DOLCAN Ząbki – MAZUR Karczew (IV liga)

10.03.2018 DOBUD Arena

Ostatni przed startem rundy rewanżowej mecz sparingowy naszej drużyny zakończył się porażką z Mazurem Karczew 1:3. Jedyną w tym spotkaniu bramkę dla ząbkowskiej jedenastki strzelił Patryk Szeliga.


Słoneczna pogoda i typowo wiosenna temperatura powietrza niestety negatywnie wpłynęły na poziom koncentracji zawodników naszej drużyny. Zagrali wolno i zanotowali bardzo wiele strat, po których Mazur potrafił wyprowadzić skuteczne akcje ofensywne. W ten sposób karczewianie strzelili pierwszego gola, a chwilę później podwyższyli po efektownym uderzeniem z dystansu.

Bramka zdobyta przez Szeligę, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego miała szansą coś zmienić w postawie naszego zespołu, ale… nie zdążyła, bo chwilę później goście podwyższyli na 3:1.

Po przerwie trenerzy obu drużyn dokonali bardzo wielu zmian, ale obraz gry uległ tylko nieznacznej zmianie. Goście bardziej skupili się na obronie korzystnego wyniku, a nasi zawodnicy choć potrafili sobie stworzyć kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, to żadnej nie zdołali wykorzystać.

Dolcan Ząbki – Mazur Karczew 1:3 (1:3)

Bramka: Patryk Szeliga

Skład Dolcanu w I połowie - Matracki - Szulakowski, Augustyniak, Dadacz, Bella - Cichowski, Barzyc, Lewandowski, Kozierkiewicz, Szeliga, Nawrocki.

Skład Dolcanu w II połowie - Krzyżewski- Więczek, Augustyniak, Dadacz, Balcer - Rohozin, Bella, Lewandowski, Jaroszewski, Kozik, Testowany.