Główny sponsor:

Miasto
Ząbki
Dobry wieczór w Legionovie

Środowe spotkanie z rezerwami trzecioligowej Legionovii nie pozostanie długo w naszej pamięci ponieważ za tydzień 3 października kolejna VI runda rozgrywek o Puchar MZPN a rywalem będzie drużyna POGOŃ Grodzisk, która w pojedynku z rezerwami KS Ursus wygrała 4 – 0.

Nasz zespół w pojedynku z rezerwami Legionovii zwyciężył 3-1 a strzelcami bramek byli Bartłomiej Balcer oraz Konrad Cichowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy.  Spotkanie odbywało się w niecodziennej scenerii, na boisku królowała jesień czyli boisko pokryte było igłami, żołędziami i liśćmi spadającymi z okolicznych drzew. W pierwszej połowie próby ataku naszych zawodników rozbijały się o szczelną defensywę gospodarzy i zakończyła się ona bezbramkowym remisem. Druga połowa to popis zawodników naszego zespołu zakończona celnymi strzałami wyżej wymienionych zawodników.