Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Buśkiewicz i Dziewicki oficjalnie w Dolcanie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/36/f6/4d4fa1d89e540_g1.jpgNapastnik Paweł Buśkiewicz i obrońca Piotr Dziewicki podpisali kontrakty z Dolcanem i oficjalnie zostali zawodnikami naszego klubu.

Dłużej z ząbkowianami trenuje Piotr Dziewicki. 31-letni obrońca ostatnie dwa lata spędził w Polonii Warszawa. Wcześniej występował w Amice Wronki i w tureckim Antalyaspor Kulubu. W polskiej Ekstraklasie wystąpił w 138 spotkaniach, w których zdobył cztery bramki.

Paweł Buśkiewicz dołączył do drużyny Roberta Moskala przed sparingiem z Ruchem Chorzów (0:1). 27-letni napastnik ostatnio był zawodnikiem Korony Kielce, z którą w styczniu rozwiązał kontrakt. Wcześniej występował m.in. w Polonii Warszawa, Górniku Zabrze i Górniku Łęczna oraz w greckim Olympiakós ASK Vólou, austriackim Linzer ASK i belgijskim KSK Beveren. Na swoim koncie ma 42 mecze w Ekstraklasie i trzy bramki.

Obaj zawodnicy znajdą się w kadrze Dolcanu na dziesięciodniowe zgrupowanie w Gutowie. Na obóz pojedzie także Tomasz Chałas, który zostanie wypożyczony na pół roku z Górnika Zabrze.

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.